„Okna bez kompromisu...“

Garážová vrata výklopná

Výklopná vrata, patřící k nejoblíbenějším vratům minulých let, zažívají díky cenové dostupnosti návrat na výsluní. Mnoho majitelů garáží znovu volí tuto léty prověřenou klasiku a díky svému univerzálnímu využití nachází tyto vrata uplatnění u všech typů garáží. A tato volba není v žádném případě jen otázkou nostalgických vzpomínek. Výklopná garážová vrata TRIDO nabízí komfortní řešení uzavíraní garáží a to bez závislosti na elektrické energii (mechanické ovládání), nebo mohou být doplněny elektrickým pohonem s dálkovým ovládáním. Vrata jsou standardně dodávaná se základní povrchovou úpravou bílá RAL 9010 a hnědá RAL 8028, ale dle přání a požadavků zákazníka, můžou být dodány v jakémkoliv odstínu barev RAL nebo v imitaci dřeva zlatý dub a ořech.

Výklopná vrata TRIDO jsou vhodná především pro samostatně stojící privátní či hospodářské garáže, pro jednotlivá stání ve společných garážích, pro nevytápěné, případně temperované prostory. Vrata se vyrábí v mnoha normovaných rozměrech a i přesto lze na zakázku vyrobit jakékoli atypické rozměry.

Vrata jsou zhotovena z rámu, křídla a vodících stropních kolejnic. Standardně jsou vybavena klikou a rozvorovým zámkem s vložkou a třemi klíči, držákem pro montáž vrat a montážní sadou. Vrata jsou určena jak k ručnímu, tak k elektrickému ovládání. V případě otvírání vrat dálkovým ovládáním jsou vrata doplněna pohonem Sommer a jednoduchým automatickým uzamykáním rozvorových táhel. Výklopná vrata jsou určena pro montáž jak do otvoru, tak za otvor. S výklopnými vraty je velice pohodlná manipulace, otevírání a zavírání je velice tiché. Vrata jsou vyvážena pružinami, které jsou upevněny za nosným rámem vrat. Vrata mohou mít vstupní dveře v křídle.